ELKAMET

ELKAMET

Jeśli planujesz produkcję liter przestrzennych, sprawdź dostępny w naszej ofercie elkamet. Jest to taśma brzegowa, która stanowi sprawdzoną i jednocześnie ciekawą formę wykończenia projektu. Elkamet został wyprodukowany z tworzywa sztucznego o szerokości 25 mm. Dla wzmocnienia i stabilizacji zatopiony jest w nim metalowy rdzeń. Idealnie nadaje się do konstrukcji liter blokowych (3D). Elkamet posiada wydrążony rowek o szerokości 3 mm, służący do montażu plexi.

ELKAMET

Jest 6 produktów

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Elkamet OPTO-PLAST – idealny materiał do liter blokowych

Taśma elkamet zwana jest również taśmą typu F lub F-kametem. Zawdzięcza to swojej budowie – w przekroju poprzecznym materiał przypomina małą literę F. Jeśli zależy Ci na trwałości liter, zastosuj elkamet jako dowolnego kształtu obręcz na lico litery przestrzennej. Wypustki w taśmie bezpiecznie utrzymują tworzywo w miejscu bez ryzyka rozpadnięcia czy uszkodzenia litery.

Mimo że szerokość taśmy elkamet 25 mm może nie wydawać się zbyt duża, doskonale uzupełnia znacznie szerszą taśmę ALS, nawet przy konstruowaniu wyjątkowo wypukłych liter.

Podobnie jak inne boczne materiały do budowy liter blokowych nasz elkamet nie przepuszcza światła. Dzięki temu masz pewność, że tworzony komunikat będzie czytelny pod każdym kątem widzenia.

Taśma elkamet do instalacji LED

Chociaż dostępne w naszej ofercie rozwiązania oświetleniowe są wyjątkowo wytrzymałe, w długotrwałych projektach reklamowych wymagają wymiany raz na kilka lat. Proces ten znacznie ułatwia prezentowany elkamet. Solidna konstrukcja sprawia, że po nadaniu mu pożądanego kształtu w procesie produkcyjnym taśma brzegowa nie zmienia swojej formy. Wymiana soczewek rozpraszających światło jest więc wyjątkowo łatwa. Wystarczy zdjąć bezpiecznie elkamet wraz z licem z tworzywa, dokonać naprawy i zamontować go ponownie. Teraz litery blokowe znów będą sprawnie działać!

Aby jak najlepiej wpasować się w Twoje gusta, przygotowaliśmy kilka różnych kolorów taśmy elkamet, dzięki czemu wykonasz wymarzony projekt bez zmian wywołanych niedostępnością materiału. Chociaż najpopularniejsze są elkamety białe oraz czarne, oferujemy również taśmy:

  • żółte,
  • pomarańczowe,
  • niebieskie,
  • czerwone.

Wyraziste odcienie elkametu w połączeniu z oświetleniem LED dodatkowo przykują wzrok odbiorców reklamy w takiej formie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć