ZASILACZ DO TAŚMY LED 100W

ZASILACZ DO TAŚMY LED 100W

Zasilacz do taśmy LED 100W - dla kogo?

Zasilacz do taśmy LED 100W tak samo jak reszta naszego asortymentu, wykorzystywany jest głównie przez specjalistów z branży reklamowej, wnętrzarskiej i architektonicznej. Doceniany jest także w kręgu hobbystów i majsterkowiczów ceniących pracę z produktami wysokiej jakości. Temat zasilaczy bardzo często poruszany jest na stronie naszego sklepu internetowego. Wynika to z prostego powodu. Szeroki asortyment zasilaczy marki Mean Well, daje nam dużo możliwości do pisania o wyjątkowych funkcjonalnościach każdego z nich.

ZASILACZ DO TAŚMY LED 100W

Jest 1 produkt

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
2 lata
Cena 111,93 zł

Seria zasilaczy napięciowych firmy Mean Well to wodoszczelne zasilacze o małej wadze i niewielkich rozmiarach. Dzięki dodatkowym otworom instalacyjnym sprawdzają się nawet w najtrudniejszych aplikacjach.

Zasilacz do taśmy LED 100W najlepiej sprawdzi się przy oświetleniu o mocy 80W. Takie obciążenie umożliwi mu optymalny tryb pracy. Oczywiście może być on wykorzystywany również przy montażu innego oświetlenia niż taśma LED. Doskonale sprawdzi się również przy instalacji modułów LED oraz innych rodzajów oświetlenia LED.

Specyfikacja - zasilacz do taśmy LED 100W?

Jak już wczesnej pisaliśmy zasilacz Mean Well 100W nie jest wykorzystywany jedynie przy instalacji taśmy LED . Jego specyfikacja techniczna umożliwia instalację tego urządzenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Wszystko dzięki hermetycznej obydwie, wykonanej z tworzywa sztucznego, spełniającej normę IP67. Urządzenie zalicza się do grupy zasilaczy impulsowych i jest wyposażone w zabezpieczenia przed przeciążeniem, przegrzaniem, wzrostem napięcia i zwarciem. Spełniając wszelkie normy klasyfikuje się on jako bardzo bezpieczne i sprawdzone rozwidnianie. Zasilacz do taśmy LED 100W, zyskał takie miano z powodu częstego wykorzystania właśnie przy instalacjach wewnętrznych. Za jego pomocą idealnie oświetlisz otaczającą Cię przestrzeń. Zasilacz 100W w połączeniu z taśmą LED to idealne rozwiązanie wykorzystywane przy oświetlaniu garderoby, podwieszanego sufitu, podłogi itp. instalacji lub projektów.

Jeśli masz wątpliwości, że nasz zasilacz do taśm LED 100W sprawdzi się przy Twoim projekcie, skontaktuj się z nami, a my wybierzemy najlepsze rozwiązanie, które wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć