Razem z nami wejdź na wyższy poziom i sprawdź jakie nowe możliwości dadzą Ci nowoczesne ekrany multimedialne światowych marek jakimi są: SAMSUNG, SHARP, LG, IIYAMA. W połączeniu z intuicyjnym oprogramowaniem i jakością UHD zyskujesz wielofunkcyjne urządzenie, które możesz obsługiwać zdalnie. Czuły ekran i wyjątkowa głębia barw gwarantują niesamowitą autentyczność prezentowanych treści. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szeroka gama funkcji oraz łatwość w obsłudze sprawiają, że ekran dotykowy znajduje zastosowanie w wielu branżach i codziennych sytuacjach.


Jakość UHD zapewnia przejrzystość i atrakcyjność prezentowanych treści. Czuły ekran dotykowy gwarantuje łatwe i intuicyjne użytkowanie. Technologi wykorzystana w monitorach interaktywnych pozwala na pracę równoczesne nawet 4 osobom.
__________


Wysoka głębia kolorów daje możliwość pracy na wybranych przestrzeniach roboczych, zapewniając wyjątkową precyzję i komfort w tworzeniu projektów.
__________


Ekrany interaktywne wyposażone są w technologię, umożliwiającą pracę w czasie rzeczywistym oraz dodawanie notatek, rysowanie czy edytowanie wyświetlanych treści. Równoczesna praca na wielu nośnikach i łączność z urządzeniami zewnętrznymi, przyśpieszają wymianę informacji oraz ułatwiają realizację założonych zadań.
__________


Funkcja bezprzewodowego udostępniania materiałów oraz możliwość pracy równocześnie na wielu urządzeniach, doskonale sprawdzą się podczas dużych spotkań czy konferencji. Pozwoli to szybkie i łatwe przekazanie informacji większej publiczności.
__________


Dzięki matowej matrycy i wyskokiej jakości ekranu, wyświetlane treści są zawsze czytelne. Zdalny dostęp umożliwia sterowanie wieloma ekranami z jednego miejsca. Ułatwi to pracę i poprawi szybkość reakcji. Wykorzystaj możliwość łączenia nawet 3 monitorów i wzmocnij wyświetlany przekaz swoich reklam.
__________


Różne warianty rozdzielczości ekranów, pozwolą spełnić Twoje indywidualne potrzeby oglądania. Spersonalizuj swoje własne kino domowe i ciesz się dodatkowymi funkcjami.
__________