LED BAR 2835 12000K 16,9W 24V IP20 dł. 117,5 cm

40 zł NETTO
49,20 zł Brutto
Kąt świecenia
Napięcie
Barwa

Zapytaj o produkt
16,9 W/m
24 V
12000 K
4 lata

Szerokość LED BAR, to zaledwie 4 mm. Dzięki temu doskonale sprawdza się w miejscach, w których przestrzeń instalacyjna jest ograniczona. Sztywny podkład ułatwia montaż, a możliwość jego "łamania" sprawia, że bardzo łatwo dopasowuje się go do miejsca, w którym ma być mocowany. Gęsto usytuowane diody zapewniają ... ZOBACZ WIĘCEJ

Szerokość LED BAR, to zaledwie 4 mm. Dzięki temu doskonale sprawdza się w miejscach, w których przestrzeń instalacyjna jest ograniczona. Sztywny podkład ułatwia montaż, a możliwość jego "łamania" sprawia, że bardzo łatwo dopasowuje się go do miejsca, w którym ma być mocowany. Gęsto usytuowane diody zapewniają strumień jednolitego i dobrze rozproszonego światła. Dzięki swoim właściwościom doceniany jest zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. LED BAR to połączenie łatwej instalacji z doskonałym efektem świetlnym.  

Super Jasna i Niezwykle Wydajna

 

Super Jasna taśma LED wykonana z nowoczesnych komponentów zapewnia nie tylko najlepsze na polskim rynku parametry świetlne, ale także długą żywotność nawet przy profesjonalnym zastosowaniu wymagającej branży reklamowej.

Taśma posiada nowoczesne i selekcjonowane diody SMD 2835, które oferują dużo lepsze światło, większą i równomiernie oświetloną powierzchnię reklamową oraz dłuższe działanie przy zachowaniu takich samych parametrów świetlnych, niż standardowe diody innych producentów. 120 diod LED zainstalowanych na 1 metrze oferuje niespotykaną na polskim rynku skuteczność świetlną, zapewniając maksymalne oświetlenie powierzchni reklamowej.

 

 

 

Wyjątkowy podkład

Specjalnie opracowany, solidny -10 mm podkład dodatkowo zapewnia odpowiednie i równomierne odprowadzanie ciepła, umożliwiając diodom optymalne warunki pracy i długą żywotność nawet w wymagających zastosowaniach.

        

 

 

Nowoczesne diody 2835  

Mega wydajne diody SMD 2835 oferują kilkukrotnie wyższą skuteczność świetlną od standardowych diod 3528 czy 5050, zapewniając nie tylko zdecydowanie jaśniejsze światło, ale również większą i równomiernie oświetloną powierzchnię.  

       

     

4 lata gwarancji

  Specjalnie selekcjonowane diody gwarantujące równomierne i jednolite światło, najnowsze komponenty renomowanych producentów, zgodność z normami CE, RoHS oraz liczne badania w certyfikowanych laboratoriach gwarantują najwyższą jakość taśm OPTO-PLAST LED.

 

 

ZASTOSOWANIE:

podświetlanie elementów dekoracyjnych

podświetlanie mebli, ekspozytorów, standów reklamowych

kasetony reklamowe

litery blokowe

reklama zewnętrzna i wewnętrzna

PL-LED-12-150-12
16,9 W/m
24 V
12000 K
4 lata

Arkusz danych

Nazwa produktu
LED BAR 2835 14000K 16,9W 24V IP20 dł. 1,17m
Moc
16,9 W/m
Napięcie
24 V
Typ diody
2835
Temperatura barwowa
12000 K
Kąt świecenia
120°
Klasa szczelności
IP20
Gwarancja
4 lata
Ilość LED/m
120 LED/m
Szerokość podkładu
4 mm
Długość panelu
117,5 cm

Specjalne odniesienia

produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć