Naświetlacz LED 50W OSRAM

193,11 zł Brutto
157 zł NETTO
Kolor
Moc
Barwa

Rabaty ilościowe

Ilość Cena brutto Cena netto Oszczędzasz
- 193,11zł 0,00 zł -

Ostatnie sztuki w magazynie
50W
3000 K |4000 K
3 lata

Prezentowane przez nas naświetlacze firmy OSRAM 50W w kolorze białym i czarnym, to doskonała alternatywa dla oświetlenia halogenowego. Wysoka klasa szczelności IP65 oraz duża wytrzymałość sprawiają, że naświetlacze są wyjątkowo odporne na trudne warunki atmosferyczne. Prosta, jednocześnie nowoczesna forma ... ZOBACZ WIĘCEJ

Prezentowane przez nas naświetlacze firmy OSRAM 50W w kolorze białym i czarnym, to doskonała alternatywa dla oświetlenia halogenowego. Wysoka klasa szczelności IP65 oraz duża wytrzymałość sprawiają, że naświetlacze są wyjątkowo odporne na trudne warunki atmosferyczne. Prosta, jednocześnie nowoczesna forma naświetlacza doskonale wkomponuje się w architekturę budynku, nie zaburzając jego bryły. 

Naszą ofertę wzbogaca nowoczesna seria naświetlaczy marki LEDVANCE OSRAM. Rozwiązania, które zastosowali konstruktorzy i technolodzy przy produkcji naświetlaczy umożliwiły stworzenie niezwykle wydajnych i energooszczędnych diod LED. Dzięki temu zapewniają one wysoką skuteczność świetlną. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom optycznym i obudowie z hartowanego szkła naświetlacze redukują efekt olśnienia i zapewniają równomierne rozproszenia światłą. 

Najnowsze naświetlacze marki OSRAM, to innowacyjne podejście projektantów, którzy stworzyli bardzo charakterystyczny i nowoczesny wygląd urządzenia. Mogą być one śmiało wykorzystywane do podświetlania różnego rodzaju nowoczesnych budynków, nadając im przy tym niepowtarzalny i ekskluzywny wygląd.

Dostępne na naszym sklepie naświetlacze są w wersjach o mocy 20W i 50W i zapewniają nieporównywalnie lepszą jakość świetlną oraz wydajność niż dostępne na rynku zamienniki. Dodatkowo naświetlacze z serii LEDVANCE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, małą wagą, wysokim stopniem ochrony – IP65 przez co są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem są rozwiązania, które zapewniają oszczędność energii.  

Naświetlacze, swoje zastosowanie znajdują zarówno w podświetlaniu budynków, parkingów, przejść podziemnych, garaży, terenów budowy czy oświetlaniu reklam wielkoformatowych i bilboardów. Dzięi temu stają się kolejnym doskonałym przykładem na szerokie możliwości wykorzystania oświetlenia LED.

Naświetlacz LED 50W OSRAM

Nowoczesny naświetlacz LED 50W OSRAM to profesjonalny produkt, który znajdzie bardzo szerokie zastosowanie. Jego podstawowe cechy to elegancki, uniwersalny wygląd, wysokiej jakości wykonanie, zoptymalizowane wymiary i waga, duża moc oświetlenia, a także energooszczędne rozwiązania. Matowy klosz z hartowanego szkła umożliwia równomierne podświetlenie danej przestrzeni. Dzięki takim właściwościom naświetlacz LED 50W OSRAM doskonale sprawdzi się do oświetlenia zewnętrznego budynków, parkingów, podziemnych przejść, stref publicznych, terenów budowy, a także billboardów lub innych reklam zewnętrznych. Takie przeznaczenie umożliwia specjalna konstrukcja, chroniąca przed warunkami atmosferycznymi, w tym niską i wysoką temperaturą. Naświetlacz LED 50W OSRAM nadaje się również do stosowania wewnątrz garażów, magazynów i innych tego rodzaju pomieszczeń. Urządzenie spełnia normę EN 60598-2-24, co oznacza, że nie stwarza zagrożenia pożarowego. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją.

50W
3000 K |4000 K
3 lata

Arkusz danych

Nazwa produktu
NAŚWIETLACZ LED OSRAM 50W
Moc
50W
Kolor
biały | czarny
Temperatura barwowa
3000 K |4000 K
Klasa szczelności
IP65
IP65
Skuteczność świetlna
100 lm / W
Strumień świetlny
5000 lm
Temperatura pracy
-20 ∼ +50°C
Gwarancja
3 lata
Producent
OSRAM
Wymiary
187 x 216 x 62 mm
Waga
1,2 kg
Certyfikaty
CE | TUV | RoHS
Odporność na uderzenie
IK07
Trwałość
30 000 h

Specjalne odniesienia

Pobierz

Karta naświetlacze OSRAM

Pobierz (694.32k)

produkty powiązane

1 innych produktów w tej samej kategorii