Naświetlacz LED 20W OSRAM

98,40 zł Brutto
80 zł NETTO
Kolor
Moc
Barwa

Rabaty ilościowe

Ilość Cena brutto Cena netto Oszczędzasz
- 98,40zł 0,00 zł -

20 W
3000 K |4000 K
3 lata

Prezentowane przez nas naświetlacze firmy OSRAM 20W w kolorze białym i czarnym, to doskonała alternatywa dla oświetlenia halogenowego. Wysoka klasa szczelności IP65 oraz duża wytrzymałość sprawiają, że naświetlacze są wyjątkowo odporne na trudne warunki atmosferyczne. Prosta, jednocześnie nowoczesna forma ... ZOBACZ WIĘCEJ

Prezentowane przez nas naświetlacze firmy OSRAM 20W w kolorze białym i czarnym, to doskonała alternatywa dla oświetlenia halogenowego. Wysoka klasa szczelności IP65 oraz duża wytrzymałość sprawiają, że naświetlacze są wyjątkowo odporne na trudne warunki atmosferyczne. Prosta, jednocześnie nowoczesna forma naświetlacza doskonale wkomponuje się w architekturę budynku, nie zaburzając jego bryły. 

Naszą ofertę wzbogaca nowoczesna seria naświetlaczy marki LEDVANCE OSRAM. Rozwiązania, które zastosowali konstruktorzy i technolodzy przy produkcji naświetlaczy umożliwiły stworzenie niezwykle wydajnych i energooszczędnych diod LED. Dzięki temu zapewniają one wysoką skuteczność świetlną. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom optycznym i obudowie z hartowanego szkła naświetlacze redukują efekt olśnienia i zapewniają równomierne rozproszenia światłą. 

Najnowsze naświetlacze marki OSRAM, to innowacyjne podejście projektantów, którzy stworzyli bardzo charakterystyczny i nowoczesny wygląd urządzenia. Mogą być one śmiało wykorzystywane do podświetlania różnego rodzaju nowoczesnych budynków, nadając im przy tym niepowtarzalny i ekskluzywny wygląd.

Dostępne na naszym sklepie naświetlacze są w wersjach o mocy 20W i 50W i zapewniają nieporównywalnie lepszą jakość świetlną oraz wydajność niż dostępne na rynku zamienniki. Dodatkowo naświetlacze z serii LEDVANCE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, małą wagą, wysokim stopniem ochrony – IP65 przez co są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem są rozwiązania, które zapewniają oszczędność energii.  

Naświetlacze, swoje zastosowanie znajdują zarówno w podświetlaniu budynków, parkingów, przejść podziemnych, garaży, terenów budowy czy oświetlaniu reklam wielkoformatowych i bilboardów. Dzięi temu stają się kolejnym doskonałym przykładem na szerokie możliwości wykorzystania oświetlenia LED.

Naświetlacz LED 20W OSRAM – oryginalna estetyka

Naświetlacz LED marki OSRAM charakteryzuje się uniwersalnym wyglądem. Pasuje do każdego rodzaju budynków, niezależnie od jego stylu architektonicznego. W związku z tym naświetlacz LED 20W OSRAM może bez przeszkód oświetlać zarówno prywatne posesje, jak i obiekty zabytkowe czy budynki użyteczności publicznej. Dzięki niemu można ułatwić przemieszczanie się po zmroku, a także oświetlić najważniejsze elementy konstrukcji.

Naświetlacz LED 20W OSRAM o znakomitych parametrach

Produkt wykonany został z wysokogatunkowych materiałów, które nadają mu wyjątkową wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Może przez to być użytkowany w warunkach zewnętrznych przez cały rok. Naświetlacz LED 20W OSRAM emituje ciepłą (3000 lub 4000 K) barwę światła przy strumieniu świetlnym wynoszącym 2000 lm. W efekcie jego działanie jest niezwykle przyjemne dla oka. Trwałość produktu oceniana jest na około 30 tys. godzin pracy. Trudno o lepszy sposób na oświetlenie swojego otoczenia.

20 W
3000 K |4000 K
3 lata

Arkusz danych

Nazwa produktu
NAŚWIETLACZ LED OSRAM 20W
Moc
20 W
Kolor
biały | czarny
Temperatura barwowa
3000 K |4000 K
Klasa szczelności
IP65
Skuteczność świetlna
100 lm / W
Strumień świetlny
2000 lm
Temperatura pracy
-20 ∼ +50°C
Gwarancja
3 lata
Producent
OSRAM
Wymiary
155 x 167 x 44 mm
Waga
0,6 kg
Certyfikaty
CE | TUV | RoHS
Odporność na uderzenie
IK07
Trwałość
30 000 h

Specjalne odniesienia

Pobierz

Karta naświetlacze OSRAM

Pobierz (694.32k)

produkty powiązane

1 innych produktów w tej samej kategorii