STEROWNIK LED RGB

42,99 zł Brutto
34,95 zł NETTO

Rabaty ilościowe

Ilość Cena brutto Cena netto Oszczędzasz
- 42,99zł 0,00 zł -

2 lata

Sterownik radiowy do taśmy LED RGB to elektroniczne urządzenie które służy do automatycznej lub półautomatycznego sterowania oświetleniem ledowym.

Przy taśmach RGB LED istnieje możliwość sterowania zarówno jasnością, jak i kolorem diod które umieszczone są na taśmach, co pozwala na uzyskanie szerokiego ... ZOBACZ WIĘCEJ

Sterownik radiowy do taśmy LED RGB to elektroniczne urządzenie które służy do automatycznej lub półautomatycznego sterowania oświetleniem ledowym.

Przy taśmach RGB LED istnieje możliwość sterowania zarówno jasnością, jak i kolorem diod które umieszczone są na taśmach, co pozwala na uzyskanie szerokiego wachlarza rodzaju efektów świetlnych.

Sterownik posiada gotowe, dynamiczne programy animacji świetlnych. Dzięki sterownikowi RGB można kontrolować kolorem, jasnością i prędkością tych programów.

Sterownik LED na podczerwień (IR) w pakiecie z manualnym pilotem, umożliwia dowolne i zaawansowane sterowanie wielokolorowym światłem LED (RGB). Pilot sterownika pozwala na zarządzanie 8 kolorami w 6 różnych i ciekawych programach. Radiowy sygnał serownika ma zasięg do nawet 7 m. 

Główne atuty pilota:

  • funkcja on/off,
  • regulacja jasności światła,
  • 16 zaprogramowanych kolorów - również biały,
  • 4 programy - ustawienie efektów świetlnych np. miganie,
  • płynne przejście przy zmianie kolorów (szybkość zmiany barw).

Do zestawu należy dobrać odpowiedni zasilacz 12V o prądzie maksymalnym większym niż prąd pobierany przez taśmę LED (1A/1m).

Sterownik maksymalnie może obsłużyć 10 m taśmy LED RGB 300LED.

2 lata

Arkusz danych

Nazwa produktu
STEROWNIK LED RGB 18A
Kolor
biały
Temperatura pracy
-20 ∼ +60°C
Gwarancja
2 lata
Wymiary
85 x 45 x 22.5 mm
Certyfikaty
CE | RoHS
Napięcie zasilania
12 V DC | 24 V DC

Specjalne odniesienia

produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii