STEROWNIK LED RGB+W

42,99 zł Brutto
34,95 zł NETTO

Rabaty ilościowe

Ilość Cena brutto Cena netto Oszczędzasz
- 42,99zł 34,95 zł -

Zapytaj o produkt
2 lata

Sterownik radiowy do taśmy LED RGB+W z dotykowym pilotem to elektroniczne urządzenie które służy do automatycznej lub półautomatycznego sterowania oświetleniem ledowym.

Przy taśmach RGB LED istnieje możliwość sterowania zarówno jasnością, jak i kolorem diod które umieszczone są na taśmach, co pozwala na ... ZOBACZ WIĘCEJ

Sterownik radiowy do taśmy LED RGB+W z dotykowym pilotem to elektroniczne urządzenie które służy do automatycznej lub półautomatycznego sterowania oświetleniem ledowym.

Przy taśmach RGB LED istnieje możliwość sterowania zarówno jasnością, jak i kolorem diod które umieszczone są na taśmach, co pozwala na uzyskanie szerokiego wachlarza rodzaju efektów świetlnych.

Sterownik posiada gotowe, dynamiczne programy animacji świetlnych. Dzięki sterownikowi RGB można kontrolować kolorem, jasnością i prędkością tych programów. Pilot działa za pomocą fal radiowych dzięki czemu nie ma problemu z komunikacją.

Małe gabaryty sterownika RGB+W sprawiają, że można go umieścić nawet w trudno dostępnych miejscach.

Sterownik LED na podczerwień (IR) w pakiecie z manualnym pilotem, umożliwia dowolne i zaawansowane sterowanie wielokolorowym światłem LED (RGB). Pilot sterownika pozwala na zarządzanie 8 kolorami w 6 różnych i ciekawych programach. Radiowy sygnał serownika ma zasięg do nawet 7 m. 

Główne atuty pilota:

  • funkcja on/off,
  • regulacja jasności światła,
  • 16 zaprogramowanych kolorów - również biały,
  • 4 programy - ustawienie efektów świetlnych np. miganie,
  • płynne przejście przy zmianie kolorów (szybkość zmiany barw).

Do zestawu należy dobrać odpowiedni zasilacz 12V o prądzie maksymalnym większym niż prąd pobierany przez taśmę LED (1A/1m).

Sterownik maksymalnie może obsłużyć 10 m taśmy LED RGB 300LED.

2 lata

Arkusz danych

Nazwa produktu
STEROWNIK LED RGB 18A
Kolor
biały
Temperatura pracy
-20 ∼ +60°C
Gwarancja
2 lata
Wymiary
85 x 45 x 22.5 mm
Certyfikaty
CE | RoHS
Napięcie zasilania
12 V DC | 24 V DC

Specjalne odniesienia

produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii