TAŚMA ELKAMET NIEBIESKA | TYP F

8,55 zł Brutto
6,95 zł NETTO
Kolor

Rabaty ilościowe

Ilość Cena brutto Cena netto Oszczędzasz
- 8,55zł 6,95 zł -

Taśma krawędziowa ELKAMET typu F (RAL 5017), to doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane w produkcji liter przestrzennych (liter 3D). Pozwala ona na estetyczne i efektowne wykończenie projektu. W naszym sklepie dostępna jest w wielu kolorach. Dzięki temu dopasujesz ją do każdej realizacji. Taśma stworzona jest z ... ZOBACZ WIĘCEJ

Taśma krawędziowa ELKAMET typu F (RAL 5017), to doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane w produkcji liter przestrzennych (liter 3D). Pozwala ona na estetyczne i efektowne wykończenie projektu. W naszym sklepie dostępna jest w wielu kolorach. Dzięki temu dopasujesz ją do każdej realizacji. Taśma stworzona jest z elastycznego tworzywa sztucznego, które zostało wzmocnione aluminiowym rdzeniem. W przekroju przypomina literę F. Taka budowa umożliwia Dzięki takiej budowie w łatwy sposób można zamontować w niej lico PMMA. Wykorzystaj sprawdzone rozwiązanie i ciesz się profesjonalnym efektem. 

Niebieska taśma ELKAMET | TYP F | RAL 5017

ELKAMET to taśma krawędziowa, której charakterystyczny przekrój w kształcie "F" umożliwia stworzenie estetycznego i trwałego wykończenia  liter 3D. Jej budowa umożliwia szybką instalację lica litery PMMA o grubości 3 mm.  ELKAMET wykonany jest z dość elastycznego tworzywa sztucznego, w którym zatopiony jest aluminiowy rdzeń. Dzięki temu zachowuje on odpowiedni kształt i sprężystość. Zastosowanie ELKAMETU jako wykończenia to sprawdzony i powszechny sposób estetycznego wykończenia projektu. 

Dużym plusem taśmy jest możliwość wykonania prac serwisowych, zdejmując lico. Nie ma konieczności demontażu litery. Dzięki temu wszelkie prace można wykonać dużo szybciej, a co za tym idzie - taniej. 


Dostępna paleta kolorów:

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wachlarz kolorów:

biały                               RAL 9003

czarny                            RAL 9005

czerwony                        RAL 3020

niebieski                         RAL 5017

pomarańczowy                RAL 2009

żółty                              RAL 1004Wymiary:

długość: 1m

szerokość: 25 mm

wysokość: 5 mm

wysokość szczeliny instalacyjnej na PMMA: 3 mm

Specjalne odniesienia

produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii