50 W

50 W

Naświetlacze LED 50 W

Nie jest łatwo doświetlić przestronne pomieszczenie lub fasadę budynku. Nie ma się jednak czym martwić, gdyż z tym zadaniem z łatwością poradzi sobie mocny i wydajny naświetlacz LED o mocy 50 W!

Naświetlacze LED sprawdzą się w różnorodnych warunkach – skutecznie oświetlą reprezentacyjne miejsca takie jak fasady budynków, ale też rozjaśnią domowy podjazd lub plac budowy po zmroku. Naświetlacze LED 50 W dzięki wytrzymałej obudowie o dość neutralnym, aczkolwiek profesjonalnym wyglądzie sprawdzą się w każdym otoczeniu i stylu architektonicznym.

50 W

Filtruj według

Kolor

Moc

Barwa

50W
3 lata
Cena 193,11 zł

Prezentowane przez nas naświetlacze firmy OSRAM 50W w kolorze białym i czarnym, to doskonała alternatywa dla oświetlenia halogenowego. Wysoka klasa szczelności IP65 oraz duża wytrzymałość sprawiają, że naświetlacze są wyjątkowo odporne na trudne warunki atmosferyczne. Prosta, jednocześnie ...

Naświetlacz LED 50 W dla współczesnych budynków

W przypadku architektury nowoczesnej najlepiej odnajdą się w swoim zadaniu. Dzięki nadzwyczajnie dobrej klasie szczelności IP65 oraz wytrzymałej obudowie, naświetlacze LED 50 W można zastosować w każdych warunkach atmosferycznych. Zasięg światła, jaki oferuje lampa LED 50 W sprawia, że można ją zastosować także w wyjątkowo przestronnych wnętrzach wymagających szczególnego doświetlenia, takich jak magazyny lub garaże podziemne. Naświetlacze będą również dobrym rozwiązaniem przy doświetlaniu reklam o dużej powierzchni takich jak billboardy.

Cechą szczególną oświetlenia typu halogen LED 50 W jest niezmierna ilość zadań, z jakimi sobie poradzą. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest tymczasowe doświetlenie obszaru pracy po zmroku czy stałe oświetlenie budynku lub powierzchni reklamowej, naświetlacze stanowić będą idealny wybór! 

Naświetlacz LED 50 W posiadający doskonałe parametry świetlne jest wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zachowuje zwiększoną odporność na wszelkie uszkodzenia nawet po długiej eksploatacji. Budzi zatem zaufanie niezależnie od pory roku i panującej na zewnątrz pogody. Naświetlacz LED 50 W świeci światłem o ciepłej barwie, dzięki czemu jego światło jest przyjemne w odbiorze. Naświetlacze LED 50 W są gotowe, by służyć światłem w każdych warunkach!