Taśmy LED

Oferujemy najlepsze świetlne rozwiązania dostępne na rynku. Szeroki wachlarz taśm LED, w zależności od Twoich potrzeb dostępne w wielu barwach bieli oraz RGB+W. Posiadamy barwę 4000K oraz inne, których potrzebujesz do swoich wykończeń. Nasze produkty to produkty dedykowane dla SPECJALISTÓW zajmujących się oświetlaniem sufitów napinanych. Sprawdź nasz asortyment i zapytaj ekspertów z OPTO-PLAST o szczegóły oraz dostępność.

<< Sprawdź

Listwy LED

Do projektów oświetleń sufitowych mamy również rozwiązania, które świetnie sprawdzają się w bardzo małych przestrzeniach, już od 35mm. Nasze listwy MAXBAR to listwy z soczewkami o kącie świecenia 180 stopni. Jest to unikalna soczewka, która świeci tylko na boki, co pozwala zmniejszyć przestrzeń do podświetlenia do 35mm, czasami nawet mniej! Posiadamy listwy LED w kilku barwach: 5000K, 6500K, 9000K, dzięki czemu dobierzesz idealne rozwiązanie do swoich potrzeb i potrzeb Twoich Klientów.

Sprawdź >>

Moduły krawędziowe LED

W swoim asortymencie posiadamy również klasyczne rozwiązania do oświetleń sufitowych, czyli moduły LED krawędziowe. Skupiają one oświetlenie nawet o wysokim natężeniu i skutecznie je rozpraszają. Moduły krawędziowe posiadamy w szerokim wachlarzu barwy białej, które dobierzesz w zależności od projektów świetlnych Twoich sufitów.

<< Sprawdź

Zasilacze LED

Dopełnieniem Twoich potrzeb do projektów oświetleń sufitów są różnego rodzaju zasilacze. Posiadamy szeroką gamę zasilaczy firmy MEAN WELL, wewnętrzne oraz zewnętrzne, a także zasilacze małych gabarytów, typu SLIM, które zmieszczą się nawet w najmniejszych przestrzeniach. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie zasilacze do Twoich projektów. Zadzwoń i skompletuj z nami swoje zamówienie!

Sprawdź >>