20W

20W

Naświetlacze LED 20 W

Oświetlenie dużych powierzchni takich jak fasady budynków lub billboardy to prawdziwe wyzwanie. Na szczęście z pomocą przychodzi wydajny i skuteczny naświetlacz LED!

Naświetlacze LED są przykładem oświetlenia technicznego o wyjątkowo wszechstronnym zastosowaniu. Z powodzeniem sprawdzą się w oświetlaniu reprezentacyjnych miejsc takich jak fasady budynków, lecz również oświetlą podjazd do domu lub miejsce pracy po zmroku. Naświetlacze LED 20 W będą pasować do każdego miejsca i stylu architektonicznego, gdyż posiadają profesjonalnie wyglądającą obudowę. Szczególnie dobrze sprawdzą się jednak w przypadku budynków nowoczesnych i oszklonych.

20W

Filtruj według

Kolor

Barwa

20 W
3 lata
Cena 98,40 zł

Prezentowane przez nas naświetlacze firmy OSRAM 20W w kolorze białym i czarnym, to doskonała alternatywa dla oświetlenia halogenowego. Wysoka klasa szczelności IP65 oraz duża wytrzymałość sprawiają, że naświetlacze są wyjątkowo odporne na trudne warunki atmosferyczne. Prosta, jednocześnie ...

Naświetlacz LED 20 W – odporny na każdą pogodę

Naświetlaczom LED 20 W nie są straszne żadne warunki atmosferyczne, gdyż posiadają niezwykle dobrą klasę szczelności IP65, a ich obudowa cechuje się nadzwyczajną wytrzymałością. Lampa LED 20 W charakteryzuje się również dużym zasięgiem światła, przez co możliwe jest jej zastosowanie również w pomieszczeniach o dużej przestrzeni, np. przejściu podziemnym. Postawienie na naświetlacze będzie również dobrym krokiem, jeśli poszukuje się oświetlenia reklam o dużej powierzchni, np. billboardów. 

Atutem oświetlenia typu halogen LED 20 W jest ogromna ilość zadań, z jakimi sobie poradzi. Potrzebujesz oświetlić tymczasowe miejsce pracy po zapadnięciu zmroku lub budynek wymaga stałego oświetlenia? W obu przypadkach idealnie sprawdzą się naświetlacze LED! Wybór naświetlacza LED 20 W to pewność, że sprzęt stworzony jest z materiałów o najwyższej jakości, przez co będzie odporny na wiele uszkodzeń nawet po długim czasie użytkowania. Dzięki temu jest godny zaufania w każdych warunkach pogodowych. 

Naświetlacz LED 20 W posiada światło o ciepłej barwie i strumień świetlny 2000 lm. Co więcej, w porównaniu z modelami 50 W urządzenia te cechują się większą oszczędnością energii. Naświetlacze LED 20 W sprawdzą się w każdych warunkach!