ZASILACZ LED 12V 20W MEAN WELL

ZASILACZ LED 12V 20W MEAN WELL

Zasilacz LED 12V 20W Mean Well

W naszym sklepie online znajduje się szeroka oferta zasilaczy. Wśród nich posiadamy również zasilacz LED 12V 20W. Należy on do hermetycznej (wodoodpornych) grupy LPV. Wszystko dzięki szczelnej obudowie z tworzywa sztucznego, spełniającej normę IP 67. Zasilacz LED 12V 20W Mean Well wpisuje się w grupę zasilaczy napięciowych. Tego rodzaju zasilacze wykorzystywane są głównie przy instalacji oświetlenia LED. Wysoka jakość i sprawdzone rozwiązania zapewniają stałe napięcie wejściowe niezależnie od obciążenia. Oferowany zasilacz LED 12V 20W Mean Well może pracować w szerokiej rozpiętości temperaturowej od -30~+70°C. Urządzenie idealnie sprawdzi się zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego.

ZASILACZ LED 12V 20W MEAN WELL

Zasilacz LED 12V 20W Mean Well – czy jest bezpieczny?

Wszystkie urządzenia Mean Well to definicja jakości i niezawodności. Nie inaczej prezentuje się zasilacz LED 12V 20W. Urządzenia poddawane są dużej ilości testów, w tym bezpieczeństwa. Zasilacze muszą spełniać wszystkie przyjęte normy. Dzięki temu zasilacz 12V 20W marki Mean Well wyposażony jest w zabezpieczenia przeciwzwarciowe, napięciowe oraz przeciążeniowe. Instalując oświetlenie LED w oparciu o zasilacz 12V 20W możesz być pewny bezpieczeństwa instalacji. Pod warunkiem oczywiście, że została wykonana zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązania i dobierzemy produkty, które pomogą uzyskać założony efekt. Zadzwoń lub napisz maila za pośrednictwem zakładki „kontakt”.