ul. Północna 25/27, 95-200 Pabianice

ASORTYMENT LED

Maciej Borowski

+48 515 985 193

maciek@optoplast.pl

Ania Harowicz

+48 602 653 898

ania@optoplast.pl

Karina Wróbel

+48 538 338 217

karina@optoplast.pl


MATERIAŁY TECHNICZNE - PLANDEKI

Elwira Królikowska

+48 510 945 993

elwira@optoplast.pl

Arkadiusz Holwek

+48 694 887 307

arkadiusz@optoplast.pl

Ewa Sidor

+48 662 919 806

ewa@optoplast.pl

Agata Ciesielska

+48 532 785 812

agata@optoplast.pl


SPRZEDAŻ INTERNETOWA

Arkadiusz Holwek

+48 694 887 307

arkadiusz@optoplast.pl


KSIĘGOWOŚĆ

Barbara Szymańska

ksiegowosc@optoplast.pl


MARKETING

Magdalena Radowicz

marketing@optoplast.pl

Kontakt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć