Najlepsze rozwiązania do systemów wystawienniczych

Listwy LED

Idealne rozwiązanie do oświetlenia systemów wystawienniczych to listwy LED na sztywnym podkładzie, które świetnie sprawdzają się w wyjątkowo małych przestrzeniach – już od 35mm. Nasze listwy LED MAXBAR posiadają soczewki o kącie świecenia 180 stopni. Są to unikalne soczewki, które świecą tylko na boki, dzięki czemu pozwala zmniejszyć grubość ścianki wystawienniczej do 35mm, a czasami nawet mniej! Są one odpowiedzią na aktualne trendy wystawiennicze i reklamowe. Klienci oczekują coraz cieńszych rozwiązań, które mają sprawić, że cała konstrukcja będzie lżejsza i atrakcyjniejsza dla oka. Oferujemy listwy LED w różnych barwach światła, w zależności od potrzeb Twoich i Twoich klientów: 5000K, 6500K, 9000K, co pozwala na dobranie idealnego rozwiązania w zależności od rodzaju eksponowanej grafiki.

<< Sprawdź

Moduły krawędziowe LED

Oferujemy oświetlenie LED do systemów wystawienniczych w formie klasycznych modułów do podświetlenia krawędziowego. Zastosowanie specjalistycznej soczewki pozwoli efektywnie doświetlić ścianki jednostronne jak i dwustronne. Krawędziowe moduły LED dostępne są w szerokim wachlarzu barwy białej, dzięki czemu dobierzesz idealne rozwiązanie w zależności od projektów świetlnych Twoich i Twoich Klientów. Zadzwoń i zapytaj naszego specjalistę jakie jest najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Sprawdź >>

Moduły LED

Oświetlenie LED systemów wystawienniczych to również tradycyjne moduły LED. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę tych produktów. Moduły z trzema i czterema soczewkami to idealne rozwiązania do oświetlenia stoisk targowych czy zestawów wystawienniczych, gdzie montuje się je klasycznie na „plecach” ścianki. Dzięki zastosowaniu soczewek o szerokim kącie świecenia od 160 do 175 stopni, można zmniejszyć ilość modułów do niezbędnego minimum, nie tracąc na intensywności świecenia. Jeśli zastanawiasz się jakie moduły będą odpowiednie do Twoich projektów – zadzwoń do naszych specjalistów którzy pomogą wybrać idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich Klientów.

<< Sprawdź

Zasilacze LED

Nieodłącznym elementem stoisk targowych są również zasilacze LED. W swoim asortymencie posiadamy ich szeroki wachlarz. Jest to renomowana i ceniona na całym świecie marka MEAN WELL – do zastosowania wewnątrz oraz na zewnątrz. Nasza oferta to również zasilacze bardzo małych gabarytów – zasilacze LED typu SLIM, które zmieścisz nawet w najmniejszych przestrzeniach. Zapytaj naszych specjalistów jaki zasilacz będzie odpowiedni do Twoich projektów – pomożemy Ci go dobrać do Twoich potrzeb.

Sprawdź >>