EKONOMICZNE

EKONOMICZNE

Ekonomiczne ledy są obecnie bardzo popularną formą wydajnego i estetycznego oświetlenia urządzeń, mebli i przestrzeni. Początkowo służyły wyłącznie w celach marketingowych, np. do rozświetlania kasetonów reklamowych czy liter blokowych. Dziś zarówno drogie, jak i tanie ledy, wykorzystywane są również w prywatnych domach – jako podstawowe lub dodatkowe źródło światła.

W naszym sklepie taśmy LED dostępne są w atrakcyjnych cenach i występują w wielu wariantach, różniących się długością czy barwą światła. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i wybrania LEDów dostosowanych do własnych potrzeb – z pewnością okażą się znakomitą inwestycją na długie lata.

EKONOMICZNE

Inteligentna taśma LED – parametry techniczne

W branży reklamowej można znaleźć wiele rodzajów źródeł światła różniących się kosztem ich zakupu i wdrożenia, ceną eksploatacji oraz wytrzymałością. Obecnie coraz popularniejsze są dobrej jakości diody LED, które generują mocne, punktowe światło. Urządzenia te mają jednak znacznie więcej zalet.

Każda dioda LED może mieć zupełnie inną temperaturę barwową w zakresie od 6500 K do nawet 9 000 K, gdzie wyższa wartość oznacza chłodne, a niższa ciepłe. Oświetlenie LED w formie taśm można łączyć z czujnikiem ruchu i tworzyć za ich pomocą duże, skomplikowane kreacje reklamowe.

Każda taśma LED dostępna w naszym sklepie ma szeroki podkład, który dobrze odprowadza ciepło z pojedynczych diod, co zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania.

Niedrogie taśmy LED – zastosowania

Taśmowe diody LED o wybranej długości (można ją skrócić samodzielnie nożyczkami w określonych miejscach) mają wiele zastosowań. Przede wszystkim z tego typu oświetlenia korzysta się w branży reklamowej, np. do kasetonów, liter blokowych, reklam zewnętrznych i wewnętrznych czy podświetlania elementów dekoracyjnych i ekspozytorów. Ich zastosowanie nie ogranicza się jednak wyłącznie do przedsiębiorców. Taśma LED sprawdzi się doskonale do podświetlenia domowych mebli, podwieszanych sufitów czy zabudowy kuchennej.

Tanie oświetlenie LED – liczy się także bezpieczeństwo

Wszystkie tanie taśmy LED dostępne w naszym sklepie są w pełni zgodne z normami CE i RoHS. O wysokiej jakości świadczą aktualne badania przeprowadzane wyłącznie w certyfikowanych laboratoriach. Do produkcji wykorzystywane są diody najwyższej klasy, np. SMD 2835. Ponadto spełniają wszelkie oczekiwania i potrzeby, w tym nawet najbardziej wygórowane wymagania naszych klientów.