Kim jesteśmy?

OPTO-PLAST to ludzie, zespół uzupełniających się cech osobowości i charakterów. Od samego początku zależy nam na sprzedaży i budowaniu biznesu w oparciu o wypracowane, dobre relacje z klientem. Przez lata działalności wraz z doświadczeniem zdobywaliśmy zaufanie i lojalność kolejnych partnerów biznesowych. Pytamy, słuchamy, rozmawiamy i wracamy z propozycją szytą na miarę potrzeb klienta. Naszymi odbiorcami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze firmy. Wszystkie zamówienia realizujemy przy zachowaniu indywidualnego podejścia oraz elastyczności, na których nam zależy.

Dlaczego to robimy?

Nasze zainteresowanie reklamą świetlną i doświadczenie w tej branży szybko przerodziło się w pomysł na biznes.
Mamy świadomość tego, jak ogromną rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie i właśnie ta wiedza pomogła nam wybrać kierunek działalności firmy. Z upływem czasu staliśmy się jednym z wiodących dystrybutorów oświetlenia LED. Nasze doświadczenie umożliwia oferowanie klientom rozwiązań o najlepszych parametrach świetlnych.
Proponujemy asortyment, który spełnia najwyższe wymogi i wychodzi naprzeciw potrzebom branży reklamowej. 

Nasza misja:

Ponieważ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, czujemy się odpowiedzialni za realizację projektów, przy których współpracujemy. Naszą misją jest tworzenie społeczności, zrzeszającej profesjonalistów: instalatorów, deweloperów, projektantów, wykorzystujących w swojej pracy oświetlenie i materiały najwyższej jakości.
Cały czas dbamy, by w naszym asortymencie znajdowały się najlepsze oraz sprawdzone rozwiązania związane z oświetleniem LED. Z dużym zainteresowaniem śledzimy także rozwój branży reklamowej i nowoczesnych nośników treści marketingowych, w tym systemów Digital Signage. Wraz z rozwojem firmy i zespołu, w naturalny sposób, zaczęliśmy rozszerzać zakres naszej działalności o kolejne kategorie produktowe. Wszystkie uzupełniają dotychczasowy asortyment lub są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów.