ŚCIEMNIACZE

ŚCIEMNIACZE

Ściemniacze LED, to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia kontrolowanie mocy natężenia światła. Proste w obsłudze, dają możliwość ściemnienia lub rozjaśniania zainstalowanego oświetlenia LED. 

W ofercie naszego sklepu internetowego ściemniacz jest istotnym uzupełnieniem asortymentu. Jeśli kupujesz taśmę LED w wybranej barwie, warto jest zainwestować w ściemniacz do ledów. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć wyjątkowy klimat. Nic tak doskonale nie podkreśla wyjątkowości chwili jak lekko przyciemnione światło. Dzięki intuicyjnej obsłudze natomiast, w jednej chwili możesz cześciowo lub całkowicie rozświetlić przestrzeń, w której się znajdujesz.  

ŚCIEMNIACZE

Jest 1 produkt

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Cena 116,85 zł

ŚCIEMNIACZ LED RF WIRELESS to jednokanałowy, bezprzewodowy kontroler światła, obsługiwany przy pomocy pilota. Łączy się on ze sterownikiem w ściemniaczu poprzez sygnał radiowy RF. Moc tego urządzenia to 300W, napięcie 12V | 24V. Doskonale nadaje się do ustawienia natężenia światła ...

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć