CIEPŁA BIEL

CIEPŁA BIEL

Taśmy LED ciepła biel

Trudno wymienić wszystkie zastosowania, jakie posiadają taśmy LED. Ciepła biel delikatnie sącząca się wzdłuż aneksu kuchennego? Podświetlenie elementów dekoracyjnych wystroju wnętrza? A może gustowna witryna sklepowa? Biel o lekko beżowym odcieniu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wyraziste, żółte światło. Jeśli potrzebujesz taśmy LED o białym, ciepłym świetle, to selekcjonowane diody SMD 2835 sprawdzą się idealnie i nadadzą przyjemny blask dowolnemu miejscu!

CIEPŁA BIEL

12 V
9000 K
3000 K
6500 K
2 lata
Cena 220,00 zł

Wyjątkowo jasna taśma LED klasy Premium przeznaczona dla najbardziej wymagających projektów, gdzie liczy się się pewność pracy i jakość emitowanego światła. 

Produkty klasy Premium podlegają ścisłej kontroli jakości w celu zapewnienia stałej jakości dostaw towaru przez lata ...

24 V
3000 K
2 lata
Cena 220,00 zł

Super Jasna taśma LED wykonana z nowoczesnych komponentów zapewnia nie tylko najlepsze na polskim rynku parametry świetlne, ale także długą żywotność nawet przy profesjonalnym zastosowaniu w wymagającej branży reklamowej.

Produkty klasy Premium podlegają ścisłej kontroli jakości w ...

9,6 W/m
12 V
6500 K
3000 K
2 lata
Cena 190,00 zł

Mega smukła taśma LED Slim posiada nowoczesne i selekcjonowane diody SMD 2835, które oferują dużo lepsze światło, większą i równomiernie oświetloną powierzchnię reklamową oraz dłuższe działanie przy zachowaniu takich samych parametrów świetlnych niż standardowe diody innych producentów.

...

Ledy ciepła biel

Jeśli chodzi o ledy, ciepła biel to bardzo popularna barwa ze względu na swoją uniwersalność. Przykładowo> taśmy LED nadadzą się doskonale do oświetlania kasetonów reklamowych będących wizytówką firmy>, dzięki czemu będą świetnie widoczne o każdej porze dnia. Niezależnie od tego, czy wybór padnie na wersję z 120 czy 60 diodami na metr, parametry świetlne oraz wydajność zaspokoją oczekiwania każdego użytkownika. Szerokie, pozbawione luk oświetlenie jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych i mocnych diod oraz odpowiednio dobranej głębokości kasetonu czy materiału jego wykonania. Solidna konstrukcja taśmy, jak i system odprowadzania ciepła gwarantują, że będzie służyć niezwykle długo. 

Taśmy występują w kilku różnych wariantach rozmiaru i mocy, nadają się zatem do kasetonów i liter blokowych różnej wielkości, jednak nie mają tak szerokiego zastosowania w kasetonach reklamowych jak moduły. Na uwagę zasługuje tu taśma w wersji Slim, która zmieści się w nawet najmniejszych przestrzeniach>. Dzięki elastyczności taśmy zig-zag można nadać im nawet najbardziej niezwykłe kształty potrzebne przy wystroju wnętrz i w reklamie. To jednak nie wszystkie zastosowania taśm LED! Dzięki przyjemnej barwie, jaką posiadają ledy, ciepła biel zaleje dowolną przestrzeń, zapewniając jej kameralny i elegancki klimat oraz poczucie przytulności.

Uniwersalne taśmy led ciepła biel

Jeśli chodzi o wykorzystanie reklamowe, poza kasetonami, taśmy LED sprawdzą się przy oświetlaniu wystaw, elementów dekoracyjnych, mebli, standów reklamowych oraz ekspozytorów. Koneserzy bardziej surowego wystroju wnętrz docenią, że ciepła biel pozbawi je zimna i sterylności, nie odbierając jednocześnie charakteru. Jak widać, taśmy LED o ciepłej barwie posiadają niezliczoną ilość zastosowań!