SLIM

Taśmy LED SLIM

Taśmy LED slim

Przestrzeń, w której chcesz umieścić taśmę LED, jest wyjątkowo ograniczona? Świetnym wyborem będą zatem taśmy LED slim!

Mając przed sobą zadanie oświetlenia przestrzeni, zarówno w domu, jak i w pracy, warto zwrócić uwagę, by jego rozmiary pozwalały na komfortową instalację. Niektóre przestrzenie są jednak wyjątkowo ciasne. Mowa na przykład o wąskich szczelinach w ścianach, meblach i sufitach. W takiej sytuacji pomogą LEDy taśmowe typu Slim o szerokości podkładu wynoszącej zaledwie 5 mm.

Ledy taśmowe typu Slim sprawdzą się zatem w kuchni, łazience lub garderobie, gdzie nie będzie rozpraszać uwagi, zachowując naturalny wygląd. Mimo tego ledy taśmowe Slim będą odpowiednie także przy oświetlaniu reklam, kasetonów reklamowych i liter blokowych. Warto zwrócić uwagę, że pomimo niewielkich rozmiarów, zachowane zostały świetne parametry świetlne, jakie oferuje standardowa taśma LED.

SLIM

Filtruj według

Barwa

9,6 W/m
12 V
6500 K
3000 K
2 lata
Cena 190,00 zł

Mega smukła taśma LED Slim posiada nowoczesne i selekcjonowane diody SMD 2835, które oferują dużo lepsze światło, większą i równomiernie oświetloną powierzchnię reklamową oraz dłuższe działanie przy zachowaniu takich samych parametrów świetlnych niż standardowe diody innych producentów.

...

Taśma LED wąska

Wąska taśma daje ogromne możliwości aranżowania wnętrz, ale i powierzchni reklamowych, takich jak kasetony i bloki literowe. Jej elastyczność sprawia, że da się ją zamocować w niemal każdej, nawet najciaśniejszej szczelinie. Dzięki temu możliwe jest także stworzenie przyjemnego oświetlenia w domowym zaciszu, ale i profesjonalnie wyglądającej reklamy, afiszu, lub wystawy.

 Odprowadzenie ciepła sprawia, że mimo ciasnych przestrzeni jest to produkt w pełni bezpieczny i wydajny. Taśmy LED Slim o różnej barwie światła to kreatywny sposób na oświetlenie swojego otoczenia.