Z SOCZEWKĄ

Z SOCZEWKĄ

Taśmy LED z soczewką

Bez względu na to, czy chcesz doświetlić gabinet, ozdobić salon lub sypialnię czy zaprojektować rzucającą się w oczy reklamę – taśmy LED z soczewką będą genialnym rozwiązaniem!

Taśmy LED występują w bardzo wielu rodzajach, tworząc uniwersalną ozdobę z funkcją użytkową na każdą okazję. Sprawdzą się zatem zarówno w warunkach domowych, jak i w użyciu profesjonalnym. Domownicy docenią pięknie oświetlone meble i inne elementy wystroju wnętrz.

Z SOCZEWKĄ

12 W/m
12 V
6500 K
3000 K
12000 K
2 lata
Cena 95,00 zł

Taśma LED LENS łączy zdolności rozpraszania modułów z elastycznością taśm. Idealnie nadaje się do dekoracji wnętrz wszędzie tam, gdzie taśmy dają zbyt skupione światło.

Nowoczesna soczewka LED

Taśma LED z soczewką jest innowacyjnym rodzajem oświetlenia, gdyż pozwala doświetlić nie tylko przestrzeń znajdującą się naprzeciw diody, ale też po jej bokach. Sprawia to, że obiekt, na którym znajduje się taśma, jest oświetlony jeszcze lepiej, ale to nie jedyna korzyść, jaką daje soczewka. LED emituje światło, które nie będzie oślepiać ani razić w oczy, jednocześnie zachowując swoje właściwości.

Rodzaje taśm LED z soczewką

Taśmy dostępne są w kilku wariantach barwy: ciepłej, chłodnej i zimnej, co pozwala dopasować je do charakteru danego miejsca. Dzięki elastyczności i niewielkim rozmiarom, taśmy te można zainstalować w trudno dostępnych powierzchniach.

Użycie taśmy LED w warunkach domowych sprawi, że możliwe będzie uwypuklenie ciekawych rozwiązań stylistycznych ulubionego mebla lub dekoracji.