ZIMNA BIEL

ZIMNA BIEL

Taśmy LED zimna biel

Gdy potrzebna jest taśma LED o białym, chłodnym świetle, to selekcjonowane diody SMD 2835 sprawią, że dowolna przestrzeń będzie wyglądać profesjonalnie!

Aranżując powierzchnie reklamowe i wnętrza, warto zwrócić uwagę na ogrom możliwości, jakie dają taśmy LED:

Zimna biel pobudzi do działania w przestrzeni domowej przeznaczonej do pracy, takiej jak domowy gabinet.

Biuro lub prywatny gabinet lekarski zyska jeszcze bardziej profesjonalny wygląd.

Kaseton reklamowy będzie dawał znać, że świadczone usługi stoją na najwyższym poziomie.

Krótko mówiąc, biel o zimnej barwie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagany jest profesjonalizm oraz jasny umysł i aktywność.

ZIMNA BIEL

9,6 W/m
12 V
12000 K
3200 K
6500 K
4000 K
5000 K
2 lata
Cena 160,00 zł

Nowoczesna taśma klasy Premium dla wymagających klientów o zagęszczeniu 60 diod SMD 2835 na metr bieżący. Wyjątkowe parametry i dbałość wykonania gwarantują równomierne podświetlenie i długą eksploatację.

Produkty klasy Premium podlegają ścisłej kontroli jakości w celu zapewnienia ...

Ledy zimna biel

Jeśli chodzi o ledy, zimna biel jest bardzo często wybierana ze względu na pobudzające umysł działanie, jakie wywiera takie oświetlenie – dzięki temu sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Na przykład taśmy LED będą świetnym wyborem przy oświetlaniu kasetonów reklamowych, które dzięki temu będą o każdej porze dnia przypominać przechodniom o jakości świadczonych usług. Bez względu na ilość diod umieszczonych na taśmie, wybór chłodniejszej barwy wzmocni efekt, jaki wywiera na odczucia obserwatorów.

Klasyczne taśmy LED mają uniwersalną szerokość podkładu, która wynosi 8 mm, co pozwala na równomierne odprowadzanie ciepła z diod. Można liczyć dzięki temu na najlepsze parametry świetlne i wydajność. Trwałość taśmy, w tym odprowadzanie przez nią ciepła to gwarancja długowieczności i bezpieczeństwa produktu. 

Mając na uwadze uniwersalność taśm LED, zimna biel wypełnić może każdą przestrzeń, nadając jej profesjonalny, przejrzysty wygląd. Jeśli mowa o wystroju wnętrz, taśmy LED sprawdzą się przy oświetlaniu korytarzy, biur i gabinetów. Chcąc poprawić warunki pracy w domu, warto rozważyć oświetlenie biurka lub warsztatu światłem tej właśnie barwy. Bezsprzecznie taśmy LED o zimnej barwie dają ogromne pole do popisu przy projektowaniu świetnie wyglądających wnętrz.