MEMBRANA NA DACHY BIOGAZOWNI

30,75 zł Brutto
25 zł NETTO

Rabaty ilościowe

Ilość Cena brutto Cena netto Oszczędzasz
- 30,75zł 25,00 zł -
Zapytaj o produkt

W bogatej palecie produktów i usług świadczonych przez OPTO-PLAST znajdziesz także materiały plandekowe. Oferujemy szeroką gamę plandek, tkanin namiotowych, banerów, foli pcv, folii zbrojonej oraz biogazu. Mają one szereg zastosowań m.in. przy produkcji okryć wszystkich typów pojazdów samochodowych oraz przyczep, ... ZOBACZ WIĘCEJ

W bogatej palecie produktów i usług świadczonych przez OPTO-PLAST znajdziesz także materiały plandekowe. Oferujemy szeroką gamę plandek, tkanin namiotowych, banerów, foli pcv, folii zbrojonej oraz biogazu. Mają one szereg zastosowań m.in. przy produkcji okryć wszystkich typów pojazdów samochodowych oraz przyczep, hal namiotowych, ogródków restauracyjnych, dmuchańców, materacy oraz rozmaitych form zadaszenia. 

Najwyższa jakość stosowanych materiałów sprawia, że oferowane plandeki są bardzo wytrzymałe i doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach. Dzięki temu wykorzystywane są przy produkcji: przyczep i naczep ciężarowych, przyczep specjalistycznych, bagażowych oraz okryć samochodów dostawczych.

Tkaniny techniczne oferowane przez nas to również materiał wykorzystywany do kompostów i zbiorników na biogazy. Biogaz odporny jest na działanie kwasów i zasad oraz substancji toksycznych.

Jako dystrybutor tkanin technicznych, wiemy jak ważna jest jakość materiału z którym pracują nasi Klienci, dlatego zadbaliśmy, by sposób produkcji biogazu wpływał na jego jakość. Dzięki temu tkanina posiada właściwości dzięki którym ograniczona jest przepuszczalność gazów a także wytrzymałość na ekstremalne warunki pogodowe, takich jak grad, burze czy duże nasłonecznienie.

Innowacyjna energetyka zyskuje coraz bardziej na popularności, dlatego możliwość uzyskania energii z biogazu zaczyna coraz bardziej się rozpowszechniać i w tym celu powstają specjalne biogazownie rolnicze. Z myślą o naszych Klientach, jako dystrybutor dopracowaliśmy materiał który polecamy nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

ZASTOSOWANIE:

- komposty

- biogazownie

Arkusz danych

Nazwa produktu
Biogaz
Gramatura
1200 g
Szerokość materiału
300 cm
Tkanina podstawowa
100%PES, 1100Dtex
Splot
30 x 30
Wytrzymałość na rozrywanie
Osnowa 4600 N/5cm | Wątek 4100 N/5cm
Wytrzymałość na rozdzieranie
Osnowa 570 N | Wątek 540 N
Adhezja (przyleganie warstw)
150 N/5 cm
Temperatura użytkowania
-30 ∼ +70°C
Odporność UV
Min. 7
Palność
B, s2-d0
Skład
Tkanina podstawa 175 g/m² | Powłoka 455 g/m²
Długość nawoju
65 mb

Specjalne odniesienia

Pobierz

Karta techiczna

Pobierz (43.46k)

produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii